Drobečková navigace

Úvod > Kontakty

Kontakty

TAPETY-DESIGN plus

U Jam 1391/21,
323 00 Plzeň 1

IČO: 14719444
Jméno: Alexandr Nedbálek

Kontakty

Plzeň: +420 602 227 683
Karlovy Vary: +420 602 227 683
Středočeský kraj: +420 602 227 683

obchod@tapety-design.cz

Důležitá informace - podmínky

Jelikož tapety-design.cz se specializuje na provedení práce objednaného zboží, není toto standardní e-shop, ale ulehčení našim klientům při výběru vzorů tapet. Samozřejmostí je možnost objednání jen zboží bez provedení práce, avšak se na toto nevztahují stejné podmínky jako u klasickýche-shopů. Uvedné ceny se mohou měnit na základě změn výrobce a dodavatele.

Pokud dojde k navýšení ceny po objednání, klient bude informován písemně nebo telefonicky a bez jeho souhlasu mu zboží nebude zasláno. Souhlas kupující stvrdí tím, že zaplatí dohodnutnou cenu.

V případě objednání zboží vč. práce se neplatí poštovné a balné.

Platba vždy probíhá předem z důvodu nevyzvedávání zásilek na dobírku. Info o platbě vždy prodávající sdělí kupujícímu po obdržení objednávky. Kupující stvrzuje souhlas s cenou tím, že provede platbu. Cenu prodávající uvede včetně balného a doběrečného.

Zboží je zasíláno Českou poštou. Zboží je zpravidla odesláno do 3 týdnů od potvrzené a zaplacené objednávky. U některého zboží může být lhůta i delší z důvodu objednávání u dodavatele. U objednání vč. práce bude zboží dodáno při realizaci.

Jelikož se nejedná o e-shop, s každým jednáme individuálně a vždy se snažíme vyjít vstříc.

Děkujeme za pochopení
tým tapety-design.cz

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů