Drobečková navigace

Úvod > Fototapety

Fototapety na zeď v Plzni

fototapety plzeňV uplynulém desetiletí se staly fototapety stále oblíbenějším doplňkem interiérů. Jejich oblíbenost pramení zejména z jejich velké cenové dostupnosti oproti malbám a rychlosti celé instalace zkušeným odborníkem. Fototapety na zeď tedy dnes zaujímají důležité místo při plánování designu každého interiéru.

Fototapety na zeď dokáží z Vaši místnosti udělat útulné místo k bytí, opticky celý pokoj zvětší a nabijí Vás enegrií vycházející ze samotné fototapety. Fototapety se tak rázem stává dominantou celého pokoje. 

Své uplatnění fototapety nacházejí zejména v bytech či domech, ale dnes je instalujeme také v kancelářských budovách, restauracích, penzionech, relaxačních střediscích a v dalších objektech, které Vás chtějí zaujmout netradičně pojatým interiérem. Fototapety jsou trendem dnešních dní. Po aplikaci fototapety již nebude Váš interiér nudný, jako dříve !

 

Odborné poradenství 

Pro širokou veřejnost nabízíme možnost poradenství v oblasti fototapet. Více než 15 let praxe v oboru z nás udělaly uznávané odborníky v oblasti tapet v Plzni. Konzultační hodiny poskytujeme

  • ZDARMA každé pondělí, vždy od 9:00 - 12:00.
  • Součástí konzultace je osobní návštěva v místech, kde plánujete fototapetu umístit. 

V ostatních dnech a hodinách účtujeme hodinovou sazbu 200Kč, včetně času stráveného na cestě. 

Mám zájem o odbornou konzultaci

Široký výběr fototapet

V galerii fototapet si můžete vybrat z několika desítek fototapet. Pokud by Vás z této nabídky žádný z obrázků neuspokojil, máte možnost vybrat si téměř z 20.000.000 obrázků umístěných na stránkách http://www.f-f.cz. Stačí nám po té zaslat jen číslo daného obrázku či fotografie a my pro Vás připravíme fototapetu v požadovaném rozměru. 

Vliesové fototapety

vliesová fototapeta

Jedná se o novinku na trhu s fototapetami. Vliesové fototapety se vyznačují vysokou kvalitou a prodlouženou životností. Stávají se častým nákupním cílem našich zákazníků a to zejména díky své pevnosti, schopnosti držet tvar i po několika letech a svého celkově lepšího zpracování.

Výhodou je, že tapetu lze i poměrně snadno vyměnit za jinou a to v případě, že se Vám stávající tapeta přestane líbit, nebo se Vám nebude hodit do nově vznikajícího interiéru. Přitom starou tapetu můžete stále použít na jiném místě. Tapeta se odbornou demontáží nepoškodí. 

Výhody vliesových fototapet

  • kvalitnější provedení a použitý materiál oproti klasickým tapetám
  • zvýšená odolnost daná použitím vliesového materiálu
  • možnost natření ochranným lakem, který zajistí omyvatelnost fototapety a zabránění jejímu poškození

3D fototapety

3D fototapety jsou dnes stále populárnějším dekračním nástrojem všech druhů interiérů. Časté realizace provádíme v nejrůznějších restauracích, barech, ale také v domácnostech, zejména v dětských pokojích. 3D tapeta v dětském pokoji se stane pro Vaše ratolesti krásným prvkem, který zpříjemní pobyt v jejich pokoji.

Pokud máte jakýkoli 3D obrázek, je možno po osobní konzultaci udělat návrh 3D fototapety, na základě kterého fototapetu vyrobíme. U 3D fototapet je ale třeba počítat s cenou, která je vyšší, než cena běžné fototapety.

Příprava na tapetování

Pokud se chystáte tapetovat, neměli byste zapomenout na následujících pár bodů, které je nutno před tapetováním provést. Důrazně však doporučujeme, aby instalaci tapety provedl zkušený odborník. Neodbornou montáží můžete poškodit a znehodnotit nejen tapetu, ale i Vaši zeď. 

  1. Stěna by měla být zbavena staré malby a měla by být vybroušená, hladká
  2. Aplikace penetrace pro malby
  3. Zaměření tapety s tolerancí max 1cm
  4. Aplikace fototapety dle návodu fototapety
paticka stranek