Drobečková navigace

Úvod > Doporučujeme

Doporučujeme

 

Samolepicí tapety nejen na stěny. Už vás nebaví starý nábytek? Máte poličky, které nechcete vyhodit, ale už vás nudí? Máte skříň s oprýskanou barvou, ale nová je moc drahá? Řešením je právě SAMOLEPICÍ TAPETA.  Nevíte jakou tapetu si vybrat? Nevíte jak tapetu nalepit, jaký zvolit postup, řešení a nechcete riskovat nesrovnalosti a nehezký celkový vzhled vašeho ''nového'' nábytku.  PŘEDEJTE NÁM svoje požadavky a SPOLU nalezneme řešení.  Tapetu nalepíme profesionálně a všude kam nám řeknete. Po vzájemné konzultaci a našem poradenství budete spokojeni. 

 

SPOLU najdeme řešení. Práci uděláme MY. 

 

Partneři:   http://uniq-cosmetics-eu.webnode.cz/

 

Firma Uniq Cosmetics vstupuje na evropský trh. Oficiální start Uniq Cosmetics byl 03. 10. 2015

Luxusní parfémy inspirovány vůněmi světových značek.  Parfémy Uniq obsahují min. 20% vonných esencí. Objem parfémů Uniq je 50ml.  Ve vývoji jsou produkty v oblasti kosmetiky a potravinových doplňků. 


Pro nákup parfémů UNIQ se slevou 30% nebo možnost spolupráce uveďte při registraci na

www.uniq-global.com/registrace       kód sponzora: cz574813. Od tohoto okamžiku nakupujete parfémy se slevou 30% a další produkty firmy s výraznou slevou. 
Nezaklikávejte políčko "inkognito" nikdo Vás neuvidí a budete na vše sami!!! Na Vámi zadaný email přijde potvrzovací link, který je potřeba potvrdit pro zdárné dokončení registrace!!!

Více zde: http://uniq-cosmetics-eu.webnode.cz/

Pro registrované je sleva 30 %.  Registrace Uniq je zcela ZDARMA a bez povinných objednávek. 

paticka stranek