Drobečková navigace

Úvod > Další služby > Doporučujeme

Doporučujeme

Samolepicí tapety nejen na stěny. Už vás nebaví starý nábytek? Máte poličky, které nechcete vyhodit, ale už vás nudí? Máte skříň s oprýskanou barvou, ale nová je moc drahá? Řešením je právě SAMOLEPICÍ TAPETA.  Nevíte jakou tapetu si vybrat? Nevíte jak tapetu nalepit, jaký zvolit postup, řešení a nechcete riskovat nesrovnalosti a nehezký celkový vzhled vašeho ''nového'' nábytku.  PŘEDEJTE NÁM svoje požadavky a SPOLU nalezneme řešení.  Tapetu nalepíme profesionálně a všude kam nám řeknete. Po vzájemné konzultaci a našem poradenství budete spokojeni. 

SPOLU najdeme řešení. Práci uděláme MY. 

Firma Uniq Cosmetics vstupuje na evropský trh. Oficiální start Uniq Cosmetics byl 03. 10. 2015

Luxusní parfémy inspirovány vůněmi světových značek. Parfémy Uniq obsahují min. 20% vonných esencí. Objem parfémů Uniq je 50ml.

Ve vývoji jsou produkty v oblasti kosmetiky a potravinových doplňků. 

Pro nákup parfémů UNIQ se slevou 30% nebo možnost spolupráce uveďte při registraci kód sponzora: cz574813. Od tohoto okamžiku nakupujete parfémy se slevou 30% a další produkty firmy s výraznou slevou. 

Nezaklikávejte políčko "inkognito" nikdo Vás neuvidí a budete na vše sami!!! Na Vámi zadaný email přijde potvrzovací link, který je potřeba potvrdit pro zdárné dokončení registrace!!!

Pro registrované je sleva 30 %.  Registrace Uniq je zcela ZDARMA a bez povinných objednávek.